Home > Laat geen geld liggen

Laat geen geld liggen

Gepubliceerd: 19-8-2025

Heb je wisselende inkomsten? Houd je toeslagen goed in de gaten. Zo voorkom je dat je later geld moet terugbetalen.

Je kunt nog tot 1 september 2025 huurtoeslag, zorgtoeslag en kindgebonden budget over 2024 aanvragen.

Ontvang je al toeslag?

Geef veranderingen in je inkomsten meteen door via de website van de Belastingdienst. Zo voorkom je dat je te veel ontvangt en later moet terugbetalen.

Krijg je nog geen toeslag?

Maar zijn je inkomsten lager geworden? Dan heb je misschien nu wel recht op toeslag. Wil je weten hoeveel toeslag je kunt krijgen. Maak een proefberekening via de website van de Belastingdienst.

Hulp nodig?

Wil je hulp bij het invullen van de proefberekening of het aanvragen van de toeslagen? Of maak je je zorgen over je geldzaken? Neem contact op met de Noaberpoort via info@noaberpoort.nl of 053 – 573 45 67.