Ga direct naar: Snelkoppelingen Hoofdmenu Zoeken Hoofdinhoud
Home > Computercursussen
7-7-2025
2-7-2025
Gepubliceerd: 7-7-2025
Heeft u nooit of nauwelijks met een computer gewerkt en wilt u dat graag leren? Wilt u leren hoe u de websites van de overheid kunt gebruiken? Of lijkt het u leuk om digitaal te lezen, maar weet u niet hoe dat moet? Volg dan een gratis computercursus of workshop van het DigiTaalhuis Haaksbergen in de Bibliotheek Haaksbergen.
De absolute beginnerscursus voor mensen die nooit of nauwelijks met een computer hebben gewerkt. Tijdens de cursus leert u hoe u de laptop aan- en uit moet zetten, het geluid regelt en de muis bedient. Ook leert u hoe u een e-mail stuurt en iets opzoekt of koopt op internet. De cursus start op maandag 1 september van 10.00 tot 12.00 uur in de Bibliotheek Haaksbergen. In totaal zijn er vijf bijeenkomsten. De toegang is gratis. Wel moet u uw eigen laptop meenemen.
Een verhuizing doorgeven, indienen van de belastingaangifte en het gebruiken van een DigiD. Tegenwoordig moet je overheidszaken steeds vaker online regelen. Tijdens de cursus Digisterker gaat u in een rustig tempo én onder deskundige begeleiding aan de slag. Enige computerkennis en kennis van internet is vereist. Deze cursus start maandag 3 november van 10.00 tot 12.00 uur in de Bibliotheek Haaksbergen. In totaal zijn er vier bijeenkomsten. De toegang is gratis. Wel moet u uw eigen laptop of tablet, mobiele telefoon én uw DigiD-inlog meenemen.
Voor alle cursussen of workshops moet u zich van tevoren aanmelden. Dat kan per mail via k.bos@wijkracht.nl of via telefoonnummer 06 - 2185 1782. Meer informatie is te vinden op de website van Bibliotheek Haaksbergen.
Wilt u thuis uw digitale vaardigheden verbeteren? Dan kunt u online een cursus volgen. Denk hierbij aan de cursussen van SeniorWeb of via Oefenen.nl. Er zijn verschillende cursussen beschikbaar. Het programma kunt u vinden op de website van de aanbieders.
Voor al uw overige vragen over de mobiele telefoon, tablet, laptop of digitale overheid kunt u terecht bij het inloopspreekuur van het DigiTaalhuis Haaksbergen. Het inloopspreekuur is elke maandag van 9.30 tot 12.00 uur in de Bibliotheek Haaksbergen. De vrijwilligers helpen u graag.